BURUN ESTETİĞİ

Hastalarımızdan aynı isteği duymaktayız. Burun yüzün ortasında olması dudak, yanak ve gözler ile ilişkide olması nedeni ile estetik algımızın oluşmasında önemli bir yer tutmaktadır. Buruna şekil verilirken bu yapılar dikkate alınmalı ve oranlar hep göz önünde tutulmalıdır.

MEME REVİZYON

Kadınlar daha iyi ve kendilerini memnun edecek bir göğüs yapısına sahip olmak ister. Daha büyük ya da dik duran bir göğüs görünümü, birçok kadını mutlu eder. Meme operasyonları sonrasında implant yerleştirilmesi, değiştirilmesi ya da çıkarılması için meme revizyonu uygulanır. 

LIPOSUCTION

Liposuction istenmeyen bölgelerde oluşan ve diyet, sporla gitmeyen yağlar için en iyi çözümdür. Ağır ve yoğun bir egzersiz programından veya sıkı bir diyet programından sonra hala karın, bel, bacak içi yada uyluk bölgesinde inatçı yağlar devam ediyorsa kurtulmanın en kolay ve hızlı yoludur.

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Teknolojinin gelişmesi ile beraber yeni ve etkileyici yöntemler de geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan 4D vücut şekillendirme ile vücudunuza hem doğal hem de atletik bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca bölgesel fazla yağlarınız da tamamen alınıyor.

“Güzelliğiniz İçin, Hayalleriniz İçin.”

Operasyonlarımız, 5 Yıldızlı otel konforunda hastanede, uzman kadromuzla, modern, teknolojik ve hijyenik ameliyathanelerde gerçekleşmektedir.

Sitemize yüklediğiniz fotoğraflarınız “Kişilerin Gizlilik Kurallarına” göre korunmakta ve serverimizda muhafaza edilmektedir.

İzniniz dışında hiç kimseyle paylasılmaz.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM?