Seyahat Paketi

Saç ekimi için neden Türkiye tercih edilmeli?

Basit fakat ayrıntılı cevap gerektiren bu soru için şunları söyleyebiliriz. Türkiye, saç ekim operasyonu için tercih edilen ve hastalara birçok avantaj sunan bir ülke. Son yıllarda ülkemiz saç ekimi ve kozmetik cerrahisinde büyük ilerlemeler kaydederek nitelikli doktorları ve uygun fiyatlı sağlık hizmetiyle yüksek kalitede bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Böylece Türkiye, saç ekimi tedavisi ve sağlık turizm alanında dünya sıralamasında en başlarda yer almaktadır.

İstanbul ve Konum: Saç ekimi işlemi için ister Ortadoğu, Avrupa ya da ABD den gelin, İstanbul’ un diğer ülkelere göre konumu itibariyle yakınlığı birçok hastanın Türkiye’yi tercih etmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Birinci Sınıf Sağlık Hizmeti: Son yıllarda Türkiye’de sağlık sisteminde önemli gelişmeler oldu. Tıp alanında en yeni standartların yakalanması, sağlık sektörünün son teknolojilerle donatılması ve yeni tedavi uygulamalarının yaygınlaştırılması bu gelişmelerden birkaçıdır. Uygun maliyetler: Uygun tedavi maliyeti, İstanbul’un saç ekim tedavisi için tercih edilmesindeki en önemli unsurlardan biridir. İster FUE tekniğiyle saç ekimi ya da alımı olsun, işlem oldukça uygun fiyata yapılmaktadır. Türkiye’nin coğrafi konumu da İstanbul’un saç ekimi tedavisi için tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Türkiye Seyahat Paketi Saç ekimi işlemi süresince tüm tatil paketinizi biz organize ediyoruz. Atatürk ya da Sabiha Gökçen havalimanına indiğiniz andan ülkenize uçtuğunuz güne kadar organizasyonu biz planlıyor ,doğal bir saç ekimi ile istek ve taleplerinizi karşılayacağımızı garanti ediyoruz. Tedavinizi ve saç ekim seyahatinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için size 2 farklı paket sunuyoruz.

İstanbul’da sac ekim seyahati sırasında neler yapabilirsiniz?

Kız Kulesi, turistler tarafından ziyaret edilen Istanbul’un en önemli tarihi mekânlarından biridir. Bu kule zaman içinde aşkın ve romantizmin sembolü olmuştur. Düşman filolarını gözetlemek için inşa edilen Kız kulesi, daha sonraki dönemlerde fener kulesi olarak kullanılmıştır. Bugün ise turistlerin en önemli uğrak yerlerinden biridir. Kız Kulesi İstanbul’a hakim, muhteşem bir manzara sunmaktadır. Günün her saati özel motorlarla kuleye yolcu taşınmaktadır. Motorlar yaz akşamları da Kabataş-Kız Kulesi arasında sefer yapmaktadır. (sefer saatleri 8:00-21:00 arasındadır)